دسته‌ها

نوشتن در سردر فلسفیدن برایم از سخت‌ترین کارهای دنیاست و حالا، پس از یک وقفه‌ی چندماهه و طولانی، سخت‌تر هم شده است. یک سال و نیم پیش که فلسفیدن دات کام شروع شد امیدوار بودیم دوام بیاوریم و ایده‌هایی را که در سرمان داریم عملی کنیم. اما فکر نمی‌کردیم تعداد اعضای تیممان به بیش از ۲۰ نفر برسد و حاصل همفکری این گروه به ایده‌های بیشتری منجر شود که رسیدن به آنها حالا دور از دسترس نیست. آرام حرکت می‌کنیم، اما همچنان هستیم.

رادیو فلسفیدن بخش جدیدمان است که فعلا در آن می‌توانید نسخه‌ی صوتی مقاله‌ها را گوش کنید و ان‌شالله قرار است به زودی بخش‌های دیگرش نیز راه بیفتد. رادیو را می‌توانید از وبسایت شنوتو گوش دهید یا از کانال تلگرام فلسفیدن دانلود کنید.

کتاب‌های فلسفیدن هم مراحل نهایی ویرایش و صفحه‌آرایی را پشت سر گذاشته‌اند و به زودی سری اول کتاب‌ها منتشر خواهد شد.

بخش ویدئویی فلسفیدن هم، که با یک ویدئو و بعد، یک سکوت طولانی کارش را شروع کرد، به‌روز شده است و قرار است از این به بعد به صورت هفتگی و منظم و با تنوع بیشتر به کارش ادامه دهد. ویدئوهای فلسفیدن را می‌توانید از آپارات تماشا کنید.

باقی بقایتان

یاورتان استاد

Share Post
Latest comments
  • ممنون که دوباره برگشتید ؛ امیدواریم سرعت انتشاراتتان بالا برود و شاهد مطالب بیشتری در این وبسایت باشیم

  • موفق باشید

  • پایدار تا پای دار

  • دوستون داریم 🙂

  • سلام.لطفن برای بخش رادیو فلسفیدن،دو نفر رو بذارید که لااقل صداشون دلنشین باشه.این آخری که توو کانال بود، خانومه که صداش توو دماغی بود.آقاهه هم که انقد تند میخوند و میرفت ک نفهمیدیم چی شد.بعدشم غلط خوند یه جاشو.آهنگای بین‌ش رو هم جالبتر انتخاب کنید.
    ممنون.

LEAVE A COMMENT